НОВИНИ

Учорашні зустрічі з педагогічними працівниками закінчилися в ДНЗ "Червона шапочка". Усім відомо, що вихователь - спостережлива, креативна, стресостійка й виважена особистість. А ще - безмежно залюблена в малюка! Таким я завжди бачила преставників цієї професії, а підтвердженням стали небайдужі очі тих, чиї дітки тихенько посопували носиками, доки ми знайомилися. Обіцяю присвятити більше часу цьому закладу!

ДНЗ "Червона шапочка"...Фізкультурна розвага "Зимові пригоди Сніговичка"... Старша група "Сонечко".

ДНЗ "Червона шапочка"... Татам шлють вітання і подяку, та дарують портрети дошкільнята старшої групи "Гномики"

ДНЗ "Червона шапочка"...Нарешті справжня зима, найбільше цьому радіють дітвора.

ДНЗ "Червона шапочка"... Середня група "Золота рибка". Музична розвага " Зимові розваги веселих більчинят"/

ДНЗ "Червона шапочка". Музична розвага "Пташиний атракціон"..Старша група "Веселка".

Ми запропонували батькам взяти участь у флешмобі "Я залишаюся вдома заради..." Умова: фото у вікні лише з надписом- своїх рідних.

Дякуємо батькам за активну участь!!!!

ФЛЕШМОБ "Залишаюсь вдома" продовжуємо... Дякуємо батькам за активну участь.