Проект "Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні"

Дата: 20.03.2017 19:12

Одним із етапів проекту "Сприяння децентралізації в Східній та Центральній Україні" є візит менсора до творчої групи, в нашій громаді нею стали Люта Наталя, Синельник Ірина та Католіченко Ірина.
Сьогодні Білозірську ОТГ відвідали викладач Львівського університету, керівник відділення персоналу і комунікації Яблонська Христина та асистент Яблонський Орест. Метою їх візиту став тренінг «Формування бачення розвитку громади», на якому пані Христина розповідала про стратегії розвитку громади, під час розповіді застосовувала різні елементи тренінгу, але основою стала гра. Під час якої пані Яблонська створила всі умови, щоб кожен учасник тренінгу, не помітивши цього, на завершення гри побачив спільний план розвитку та процвітання своєї громади. Саме це і було основною метою візиту.
Непомітно пролетів час за обговоренням, на завершення Білозірська ОТГ подарувала пані Христині символи села: значок «Герб Білозір’я», щедрий віничок та звичайно ж «чорне золото» - насіння, які допомагали білозірцям в «складні» часи покращити свій матеріальний благ. Навзаєм Білозірській громаді було подаровано частинку Львова – статуетку ратуші.
Маємо надію, що наша дружба триватиме не лише в рамках проекту, а й на далі.