В Ірдинській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалась робота з озеленення пришкільної території

Дата: 12.04.2017 17:25

Озеленення шкільної території – надзвичайно важлива і відповідальна процедура, а також є невід’ємною частиною благоустрою нашого селища. Шляхом озеленення пришкільної території ми хочемо покращити екологічний стан довкілля та підвищити рівень екологічної свідомості громадян, а також залучити учнів до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення. Тому в Ірдинській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалась робота з озеленення пришкільної території, було обговорене проекти клумб та розпочалась активна робота по їх розробці. Також біля школи висаджено декілька декоративних ялинок.