Конкурс на заміщення вакантної посади директора Ірдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Дата: 08.02.2017 17:18

З метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності Виконавчий комітет Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Ірдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області, що знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 17,смт. Ірдинь Черкаського району, Черкаської області, 19630.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – до 09 березня 2017 року включно.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Ірдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області:

-         громадянство України (не менше 10 років);

-         вільне володіння державною (українською) мовою;

-         повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

-         стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

-         ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти;

-         упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

-         високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають подати наступні документи:

• заяву на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсі на посаду;
  • ксерокопію трудової книжки;
  • копії документів про освіту;
  • біографічну довідку,
  • мотиваційний лист;
  • перспективний план розвитку навчального закладу (додаток у формі презентації Microsoft PowerPoint є перевагою).

Документи подаються до Виконавчого комітету Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області за адресою: вул. Незалежності, 168, с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області, 19635, тел. 30-13-25.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 15 березня 2017 року в            приміщенні Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 168 с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області, 19635.