Дата: 14.09.2021 08:48

Повідомлення про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації –детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га на розі вул. Гагаріна та вул. Незалежності в с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради повідомляє, що 13 вересня 2021 року відбулися громадські слухання та в період з 13 серпня по 13 вересня 2021 року проводилась процедура щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га на розі вул. Гагаріна та вул. Незалежності в с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області.

11 серпня 2021 року ФОП Куліда Надія Всеволодівна подала до сільської ради на розгляд та затвердження проект детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0050 га на розі вул. Гагаріна та вул. Незалежності в с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області.

Відповідно до частин 6, 7 статті 19, статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та пунктів 9-16 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, сільська рада на офіційному сайті розмістила повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та техніко-економічні показники і графічну частину детального плану території для ознайомлення.

У встановлений місячний термін з дати публікації повідомлення, пропозицій від громадськості щодо врахування громадських інтересів у проекті змін до детального плану, не надійшло.

У зв'язку з відсутністю пропозицій громадськості, потреби в утворенні погоджувальної комісії немає.