27-28 лютого 2017 року в м.Києві відбулась Національна конференція на тему «Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку».

Дата: 01.03.2017 16:52

Асоціацією міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), 27-28 лютого 2017 року в Києві організовано та проведено Національну конференція на тему «Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку».

У конференції брали участь близько 200 представників інституцій, діяльність яких спрямована на розвиток територіальних громад  – органи місцевого самоврядування, громадських організацій, комунальних установ, інших, представники ЗМІ. Також представлені міжнародні донорські організації, які реалізують проекти у сфері розвитку громад.

Білозірську об’єднану територіальну  громаду на даному заході представляли начальник відділу Економічного розвитку та інвестицій Синельник Ірина Анатоліївна та спеціаліст  відділу Економічного розвитку та інвестицій Фатенко Володимир Миколайович.

Аналітики АМУ провели експертну дискусію «Секторальні реформи та розвиток громад: синхронізація» та висловили бачення можливостей залучення громадських організацій до прийняття рішень на місцевому рівні та надання послуг жителям громад у сферах: охорона здоров'я, освіта, ЖКГ, соціальний захист, місцевий розвиток, адміністративні послуги.Багато уваги організаторами  також було приділено  темі стратегічне плануванння розвитку малого та середнього підприємництва.

Учасники конференції  розповідали про те, як вони працюють у громадах, які проекти впроваджують, і який мають ефект. Було також презентовано кращий досвід діяльності інституцій розвитку громад України, їх проекти та практики.

В рамках Конференції відбувся ярмарок міжнародних проектів «Можливості  для розвитку територіальних громад». Зокрема, представники проектів USAID ПУЛЬС, «Громадяни в дії», ДОБРЕ, "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи-ІІ", Канадського фонду місцевих ініціатив та Міжнародного республіканського інституту розповіли про співпрацю з об'єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, неурядовими та громадськими організаціями, озвучили умови фінансування проектів розвитку та ознайомили учасників з правилами подання заявок на конкурси.