Не буває чужого лиха

Дата: 13.02.2017 16:28

Сьогодні болить серце через дії, які проходять на сході нашої країни. Болить серце матері, яка зустрічає сина у вигляді вантаж 200. Та як же рветься серце на шматки, коли мати бачить страждання й біль свого сина, це не можливо передати словами. Відала б життя своє - не жаль, аби дитина жила.

2 лютого підщільним обстрілом, рятуючи поранених на Світлодарській дузі, отримав тяжкі поранення житель с. Сагунівка Сергій Прядка. Нині він знаходиться в госпіталі в Харкові. Чоловікові ампутували ногу і зараз борються за другу. Він захищав нашу державу два роки, керував батальйоном, був взірцем для товаришів. Наразі не лише односельчани Сергія збирають гроші на протез і вирішується питання щодо відправлення бійця в Німеччину на подальше лікування, а й вся Черкащина.

Не могла стояти осторонь і Білозірська  громада. Було організовано збір коштів, до якого  долучилися школярі  та дошкільнята, працівники сільської ради, лікарні, небайдужі жителі. 13 лютого 2017 року зібрані кошти передано мамі Сергія Вірі Іванівні Прядці.