Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

12 травня в режимі on-line трансляції відбулося підсумкове засідання комісії з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів Черкаської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

Дата: 13.05.2016 16:12
Кількість переглядів: 398

     Пунктом 19 рішення обласної ради від 25.03.2016  4-11/VII "Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.12.2015 № 2-3/VII "Про обласний бюджет на 2016 рік" передбачено, що 50 % загального обсягу коштів на природоохоронні заходи розподіляється відповідно до конкурсного відбору проектів та заходів на умовах співфінансування (10 % місцеві бюджети, 90 % обласний бюджет). Зазначена сума у 2016 році складає 15281,134 тис. грн.

     Розпорядженнями обласної державної адміністрації від 09.03.2016 № 104 та від 15.04.2016 № 176 утворена комісія з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету, затверджено її склад та положення (далі – Комісія).

     Порядок підготовки, оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Порядок) затверджено розпорядженням обласної державної адміністрації від 16.03.2016 № 2 (зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області 21.03.2016 за № 2/1640).

     За результатами підсумкового засідання Комісією відібрано 10 проектів на загальну суму 15281,134 тис. грн., які можуть бути профінансовані за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році,  а саме:

     1. "Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Гагаріна в м. Городище Черкаської області (коригування)".

     2. "Реконструкція окремих об'єктів каналізаційних очисних споруд м. Чигирин Черкаської області".

     3. "Реконструкція напірного колектора господарсько-побутової каналізації від КНС до очисних споруд каналізації м. Жашків Черкаської області".

    4. "Розчистка русла для підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Босівка в адміністративних межах Босівської сільської ради Лисянського району".

     5. "На запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру пов'язано з аварійним станом напірної каналізації (капітальний ремонт) по вул. Пролетарській, на ділянці між вул. Чорновола та вул. Шевченка м. Звенигородка".

    6. "Проведення комплексу робіт по регулюванню та поліпшенню гідрологічного та екологічного стану  р. Золотоношка в  м. Золотоноша Черкаської області".

     7. "Забезпечення вилучення, утилізації, знищення та знешкодження невідомих, непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (відходів пестицидів) на території Звенигородського, Монастирищенського, Тальнівського районів".

     8. "Видання поліграфічної продукції з екологічної тематики".

     9. "Проведення комплексу робіт по регулюванню та поліпшенню гідрологічного та екологічного  стану притоки р. Гнилий Тікич в адмінмежах Лисянської селищної ради".

     10. "Будівництво споруд для очищення побутових стічних вод смт. Ірдинь Черкаського району Черкаської області на основі використання біоінженерних очисних споруд. Стадія робочий проект. Корегування кошторисів".

 

Сформований перелік буде направлено на розгляд обласній раді
 

     Крім того, на засіданні Комісії було прийняте рішення щодо необхідності звернення до обласної державної адміністрації та постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів стосовно розгляду можливості дофінансування проекту "Будівництво споруд для очищення побутових стічних вод смт. Ірдинь Черкаського району Черкаської області на основі використання біоінженерних споруд. Стадія робочий проект. Коригування кошторисів" та фінансування проекту "Забезпечення екологічно безпечного збирання, зберігання побутових відходів (ліквідація стихійного сміттєзвалища) в с. Хутори Черкаського району за рахунок нерозподіленого залишку коштів, запланованих у 2016 році на природоохоронні заходи.

 

Джерело: http://eco.ck.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь