«Світ без тютюнового диму»

Дата: 01.06.2017 15:51

31 травня, до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, Ірдинський будинок культури провів акцію  «Світ без тютюнового диму».

Мета акції — профілактика шкідливих звичок у молодіжному середовищі.

У фойє будинку культури протягом тижня демонструвалася експозиція агітаційних матеріалів про згубний вплив паління, у селищній бібліотеці організовано книжкову виставку «Життя без паління», на якій представлена література про історію вживання тютюну, вплив куріння на організм людини, шкідливий вплив тютюнопаління на спосіб життя та здоров'я молоді.

О 12.00 годині  працівники культури показали для молоді і всіх бажаючих цікаву презентацію «Паління чи здоров’я –обирайте самі».

Протягом дня, діяла акція «Кинь цигарку - отримай цукерку».

Організатори акції пропонували відвідувачам і просто перехожим поміняти цигарки на цукерки, а також рекомендували утриматися у цей день від паління.

Позбутися шкідливої звички не просто. На щастя, є чимало випробуваних способів кинути палити і почати здоровий спосіб життя. Єдине «але» – немає універсального методу, котрий підійшов би всім і кожному. Тому учасникам акції і пересічним відвідувачам була представлена інформація про способи чи поєднання способів, які кожний може вибрати для себе щоб побороти прив’язаність до паління.