8-Й ТУР ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

Дата: 06.02.2017 15:36

4 лютого 2017 року, у центральному матчі 8-го туру Зимового чемпіонату Черкаського району з футзалу, зіграли головні претенденти на золоті медалі – команди сіл Тубільці та Білозір’я. У напруженій, видовищній грі домінували білозірські футболісти. Тривалий час зберігався рахунок 2:1 на їх користь. Лише влучне пробиття десятиметрового штрафного удару, на останніх хвилинах зустрічі, дозволило тубільчанам уникнути поразки. Отже, протистояння завершилось із рахунком 2:2. За команду с. Білозір’я голи забивали: Ігор Тимошніченко та Микола Половинка.

Такий результат ще більше загострив боротьбу за перше місце. Наразі аж три команди мають однакові показники. Відтак, та команда, яка у завершальних трьох турах продемонструє високий рівень тактичної зрілості, технічної майстерності, і не менш важливо,психологічноїстійкості, стане чемпіоном. Віримо, що це під силу білозірським футболістам.