Зустріч з учасниками АТО

Дата: 14.12.2016 15:32

Вже два роки на Сході України йдуть бойові дії.

На захисті суверенітету і територіальної цілісності  України стоять наші патріоти: кадрові військові, контрактники, добровольці та волонтери.

На знак шани і подяки  учасникам АТО в Центрі культури та дозвілля Білозірської сільської ради відбулася зустріч, на яку  були запрошені учасники АТО – білозірці та жителі села.

55 жителів села    Білозір’я воювали на Сході України,  і деякі з них і зараз перебувають на передовій.

Зі словами подяки, шани і найкращими побажаннями  до учасників АТО звернувся сільський голова-В.П.Міцук.

Україна ніколи не поневолювала  інші народи.

Та весь час  боролась і сьогодні бореться за свою  незалежність і суверенітет.

Про трагічні сторінки визвольної боротьби українців розповіли присутнім учні ЗОШ І-ІІІ ст..

За час воєнних дій на Сході загинуло близько 3 тисяч осіб – це кадрові військові, контрактники, добровольці, волонтери..Черкаська область втратила 114  своїх патріотів.

Хвилиною мовчання  вшанували всі присутні  пам’ять загиблого земляка  -Віктора Єременка і всіх, хто  віддав своє життя за Україну в зоні АТО.

Для земляків –воїнів звучали пісні  у виконанні учасників вокальної студії «Сяйво»  та солістки аматорського хору «Терниця» -Тупицької Н.В.

Від учасників АТО  слово  мав  Половинка А.М.  У своєму виступі  він наголосив на важливу підтримку для воїнів від земляків: дорослих і дітей.

Від імені жителів села висловлюємо щиру подяку воїнам за все, що вони зробили і роблять для  України. Велика шана  родинам учасників АТО : батькам, які виховали таких синів; дружинам і дітям, які підтримують їх завжди.

Віри, надії, здоров’я, любові і найголовніше –миру всім.

Слава Україні!