Дата: 06.12.2016 14:56

5 грудня 2016 року сільський голова Міцук В.П. та заступник сільського голови  з питань освіти та охорони здоров’я Грищенко І.А. відвідали семінар на тему: «Успішна економічна політика – німецький досвід «соціальної ринкової економіки» та децентралізації». Експертом з даного питання виступив професор Георг Мільбрадт, Прем’єр-міністр та міністр фінансів федеральної землі Саксонія у відставці, Німеччина. Пан професор ознайомив присутніх із принципами соціальної ринкової економіки, принципом субсидіарності. На прикладі федеральної землі Саксонія розказав про завдання держави та завдання місцевого самоврядування. Цікавими були повідомлення про систему дуальної освіти та страхової медицини.