Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Навчальна програма «Демократична школа»

Дата: 18.10.2016 14:52
Кількість переглядів: 616

     Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» запрошує зацікавлені школи до участі у другому циклі Програми. Останній день подання - 30 жовтня 2016 р.

     Сорок відібраних шкільних команд у лютому-березні 2017 пройдуть вступний тренінг з демократичного розвитку школи. Після цього тренери Програми допожуть здійснити оцінку потреб для демократичних змін у кожній школі та підтримають навчальні заклади у розробці та реалізації шкільних проектів упродовж 2017/2018 навчального року, а також сприятимуть налагодженню співпраці між школами із різних областей України.

     Програму “Демократична школа” реалізовує норвезька неурядова організація “Європейський Центр ім. Вергеланда” у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримати системні реформи у сфері середньої освіти в Україні.

     Програма спрямована на поглиблення культури демократії через демократичні зміни у школі і має на меті:

  • підтримати демократизацію та децентралізацію шкільного врядування;
  • сприяти розвитку демократичного середовища у школі на засадах цінностей прав людини і культурної багатоманітності, демократичної участі, рівності, поваги до людської гідності та мирного співіснування;
  • сприяти реальному державно-громадському партнерству;
  • спрямувати навчально-виховну роботу школи на розвиток демократичних громадянських компетентностей;
  • підтримати процеси розвитку автономії школи та вчителя у питаннях самостійного визначення напрямків розвитку та формування змісту навчальних програм.

     Програма передбачає співпрацю між школами, представниками місцевої громади (батьками) та органами самоврядування. Структура Програми сприяє налагодженню співпраці між школами-учасницями.

     До участі запрошуємо команди у складі 4 осіб: 1) директор школи чи заступник директора, відповідальний за позакласну роботу; 2) заступник директора чи вчитель1 ; 3) представник батьківського комітету школи; 4) представник місцевої влади2 або неурядової організації, що співпрацює зі школою. Команда обирає й зазначає у заявці координатора – особу, яка відповідатиме за комунікацію з командою Програми.

     Зацікавлені команди просимо подати заявку, використовуючи онлайн-форму Програми. Заявки приймаються українською мовою. Кінцевий термін подання заявок: 30 жовтня 2016 року, 23:59. Результати відбору будуть повідомлені обраним кандидатам до 30 листопада 2016 року.

 

Джерело: Центр Гурт


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь