За досвідом до «Школи майбутнього»

Дата: 02.03.2017 13:53

У рамках реалізації обласної цільової програми „Інноваційні школи Черкащини” на період до 2020 року Управлінням освіти і науки Черкаської ОДА 1 березня 2017 року було організовано поїздку директорів інноваційних та опорних шкіл Черкащини до Путрівського навчально-виховного комплексу „Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Васильківського району Київської області. Представниками нашої громади були Н.В.Валантирець, начальник відділу освіти та С.О Петренко, директор Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У рамках заходу господарі, вчителі та учні, розповіли і наочно ознайомили нас з власним досвідом впровадження передових освітніх технологій у навчально-виховний процес, роботу в рамках науково-педагогічних проектів «Інтелект України», «Розумники»,  впровадження електронних щоденників та журналів, роботу з новітнім обладнанням кабінетів, можливості сучасної STEM-лабораторії, досвід проведення кейс-уроків.

Родзинкою навчального закладу є оригінальне оформлення зовнішнього та внутрішнього простору, в стінах НВК відчувається особливий дух радості від життя, співпраці, прагнення до нових вершин та відчуття невимушеності та комфорту.

Щиро вдячні господарям за отриманий досвід та позитивні емоції.