Об’єднані громади мають проектних заявок більш ніж на 98% коштів державної інфраструктурної субвенції

Дата: 09.11.2016 13:49

Більше 98 % коштів інфраструктурної субвенції вже розподілено між проектами об’єднаних громад. Повідомляє Мінінстерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Станом на 8 листопада 2016 року експертною комісією при Мінрегіоні погоджено вже 1237 заявок від 159 об’єднаних територіальних громад на проекти розвитку інфраструктури, які будуть реалізовані за рахунок державної субвенції.

Загальна сума реалізації проектів, на які погоджено заявки, становить 982,1 млн грн (~98,2 % розміру субвенції).

Як повідомлялося, усі об’єднані громади подали проектні заявки на використання коштів державної інфраструктурної субвенції у 2016 році.

Нагадаємо, у 2016 році з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд грн. Кошти субвенції розподілятимуться між створеними у 2015 році 159 об’єднаними громадами за ,чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 960 тис. грн для найменшої об’єднаної громади до 23 млн грн — для найбільшої.

Джерело: Черкаська ОДА