У Білозірській ОТГ проходить семінар «Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах»

Дата: 14.06.2017 13:29

14 червня 2017 року Асоціація об’єднаних територіальних громад спільно з Фондом міжнародної солідарності (Польща) та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ спільно організовує семінар на тему: «Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах» для представників об’єднаних територіальних громад.

У рамках цього семінару учасники мають можливість ознайомитися з досвідом та інструментами залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, у тому числі темою бюджету участі. З учасниками працюють експерти - практики партиципації, учасники проектів «Громадський бюджет – спільний успіх активних громадян та відкритої влади» та «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад», які впроваджувалися Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за сприяння Польсько-канадської програми підтримки демократії.

У семінарі беруть участь представники Білозірської ОТГ, а також сусідніх громад Черкаської області. Склад учасників різноманітний: представники виконавчих комітетів міських рад, депутати місцевих рад, старости, представники місцевих громадських організацій,  активісти та інші зацікавлені у цих темах.

Окремою частиною семінару є тема написання проектів до Державного фонду регіонального розвитку від експерта з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖК.

Проект фінансується Польсько-Канадською Програмою Підтримки Демократії, співфінансованого з коштів Програми Польської співпраці задля розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща та коштів Міністерства Закордонних Справ, Торгівлі і Розвитку Канади (DFATD).