Виплати пільг на тверде паливо та скраплений газ

Дата: 18.04.2017 13:04

На виконання  розпорядження  Черкаської обласної державної  адміністрації № 5 від 31.03.2017 року «Про затвердження регіональних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою» відділ  соціального захисту виконавчого комітету Білозірської сільської ради здійснює збір пакету документів для передачі до  управління праці та соціального захисту населення Черкаської РДА, де здійснюється робота по організації виплати пільг на тверде паливо та скраплений газ.

Виплата проводиться з розрахунку однієї тони твердого палива по ціні 2162,00 грн. та одного балону газу по ціні 216,20 грн.

Заяву для отримання пільг готівкою на тверде паливо та скраплений газ необхідно подати до уповноваженого працівника сільської ради.