Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Порядок денний 21 сесії сьомого скликання Білозірської сільської ради 26 серпня 2016 року

Дата: 16.08.2016 15:11
Кількість переглядів: 494

 

 1. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 30.12.2015р.  №6-1/VІІ   «Про сільський бюджет  на 2016 рік».
 2. Про надання матеріальної допомоги лікарю загальної практики  сімейної медицини КЗ «Центр ПМСД» Білозірської сільської ради Міняйло Ользі Дмитрівні.
 3. Про надання матеріальної допомоги лікарю загальної практики  сімейної медицини КЗ «Центр ПМСД» Білозірської сільської ради Глушко Ірині Олегівні.
 4. Про внесення змін до штатного розпису ДНЗ «Червона шапочка», ДНЗ «Білочка».
 5. Про внесення змін до штатного розпису Білозірської ЗОШ І ступеня Білозірської сільської ради.
 6. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Яковенко Роману Анатолійовичу.
 7. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Буйновському Руслану Анатолійовичу.
 8. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Шахмайкіну Олегу Васильовичу.
 9. Про відзначення учасника АТО Половинку Анатолія Миколайовича, з нагоди 25-річниці Незалежності України.
 10. Про відзначення учасника АТО Коржа Сергія Миколайовича, з нагоди 25-річниці Незалежності України.
 11. Про надання матеріальної допомоги інваліду війни ІІІ групи ліквідатора аварії на ЧАЕС І категорії  Козіну І.В.
 12. Про передачу трактора МТЗ 82.1 в оперативне управління КП Білозірської сільської ради.
 13. Про затвердження норм списання дизельного палива по КП Білозірської сільської ради.
 14. Про внесення змін в статут КП «Ірдинське» смт Ірдинь Черкаського району Черкаської області.
 15. Про передачу  будинку культури смт Ірдинь з балансу сільської ради на баланс Білозірського центру культури і дозвілля.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я громадянам: Олефіренко О.М., Олефіренку Д.М.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я громадянам: Подвиженко О.В., Подвиженко Є.О., Подвиженко А.О.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Онищенко Т.В.
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Гонтар В.П.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Лапай З.Т.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Сахацькому С.О.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Токаренко О.М.
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Більченко С.І.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я громадянам: Корпай В.І., Корпай Т.І.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Корпай В.І.
 26. Про вилучення земельної ділянки у гр. Трощенко О.А.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зажомі Н.В.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Павлову О.В.
 29. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 21.07.2016 року №20-32.
 30. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 25.06.2015 року №97-12.
 31. Про надання земельної ділянки у власність гр. Танцюрі Р.М.
 32. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ситніченку І.І.
 33. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зарудніцькому С.В.
 34. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яковлеву Ю.А.
 35.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вовку А.В.
 36.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Єрмоленку В.А.
 37.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Байді О.С.
 38.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Урбану О.М.
 39.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельник Ю.В.
 40.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чеснокову В.В.
 41.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Діденко Д.В.
 42.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Таран Р.В.
 43.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нагаєвському О.Г.
 44.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ветренюк А.І.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь