Робоча поїздка до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району

Дата: 30.11.2016 12:51

29 листопада 2016 року директор Віра І.І. та соціальний працівник Шум Л.О. Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області здійснили робочу поїздку до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району.

У ході дружньої бесіди з директором Кравченко Галиною Олександрівною та начальниками структурних підрозділів Терцентру були розглянуті питання про підвищення якості надання соціальних послуг, дотримання принципу вчасного виявлення осіб, що потребують допомоги, здійснення моніторингу і контролю якості та ефективності послуг. Особливу увагу звернули на впровадження інноваційних форм і методів соціального обслуговування, розвитку та вдосконалення нововведень, постійним підвищенням кваліфікації соціальних робітників та працівників.

Ознайомились із Порядком організації надання соціальних послуг, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району та запрошено на чергове засідання факультету Університету третього віку в с. Балаклея.