Благодійна допомога для стаціонарного відділення с. Лозівок Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району

Дата: 28.11.2016 12:50

Як багато добрих і хороших людей. В силу різних обставин більшість з них у похилому віці стають самотні. Чому так відбувається? Причини у всіх різні. Найсумніше, що ці люди, які дарували радість і посмішки іншим, працювали на благо нашого суспільства чомусь зараз самотні. Всіма забуті і нікому непотрібні. Наше завдання сьогодні забезпечити таким людям гідну старість.

Комусь із них потрібен лише добрий погляд, добре слово або просто поговорити.

Тому мешканці та працівники Білозірської громади долучилися до збору продуктів для людей літнього віку, а саме для осіб, що перебувають на обслуговуванні у стаціонарному відділенні с. Лозівок Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району. Було передано овочі та домашню консервацію.