Семінар-тренінг Шведсько-українського проекту «Ефективне управління освітою в об’єднаних територіальних громадах»

Дата: 01.02.2017 12:45

31 січня 2017 року, в приміщенні Черкаського обласного інституту після дипломної освіти педагогічних працівників відбувся семінар-тренінг Шведсько-українського проекту «Ефективне управління освітою в об’єднаних територіальних громадах». Колеги з Хмельниччини та Польщі поділилися власним досвідом ефективного освітнього менеджменту в ОТГ.

Керівники опорних навчальних закладів, об’єднаних територіальних громад, органів управління освітою Черкащини стали учасниками семінару. Провели семінар-тренінг експерт Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеітосманов, експерт Шведсько-українського проекту Войтек Мархлевський, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля.
Обговорили питання створення органів управління освітою у рамках ОТГ та оптимізації мережі навчальних закладів.
Захід проходив у формі відкритого діалогу, де представники-учасники шведсько-українського проекту не тільки поділилися власним досвідом формування органів управління освітою у межах новостворених об’єднаних територіальних громад, але й мали нагоду вислухати думки та пропозиції колег з Черкащини. Від нашої громади на семінарі були присутніми і наші колеги: Грищенко І.А., заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я, Валантирець Н.В., начальник відділу освіти Білозірської сільської ради. Вони долучились до обговорення щодо розвінчання міфів про оптимізацію малокомплектних шкіл. Це питання на часі у кожному районі області.