22 січня в Україні відзначається День Соборності та Свободи України.

Дата: 25.01.2017 12:34

Свято Соборності – день єднання українських земель та утвердження їх неподільності, закріплене Актом злуки  22січня 1919р. набуває особливого значення та звучання сьогодні, коли  територіальну цілісність держави доводиться відстоювати зі зброєю в руках. І сьогодні, як ніколи ,розуміємо, що  тільки в єдності та згуртованості український  народ може подолати всі негаразди і труднощі.

Коли в країні війна, діти  рано стають дорослішими і відповідальними.

В цьому ще раз переконалися під час проведення патріотичної години спілкування до Дня Соборності і Свободи «Любіть Україну всім серцем своїм».  Цей захід проходив  24 січня в бібліотеці Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради. До спілкування були запрошені учні 11класу ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель історії Горбівненко О.А., працівники бібліотеки та Центру культури та дозвілля.

Учні з цікавістю поринули в історичний екскурс, який провів Горбівненко О.А.  Вони були активними співрозмовниками : активізували свої знання з історії України і  отримували нові відомості і факти.

Не обійшли увагою події сьогодення . Згадали земляків, які брали активну участь в АТО. Вшанували пам’ять Віктора Єременка  - білозірця, який загинув в перші дні   АТО і залишився навіки в пам’яті рідних і односельців навіки 21- річним.

На завершення години спілкування всі присутні  створили символічний «ланцюг єднання», висловлюючи побажання  Україні. А побажання були щирими і по – дорослому мудрими: миру, злагоди, спокою, взаєморозуміння, процвітання, єдності.

Центр культури та дозвілля висловлює щиру подяку Горбівненку О.А. за співпрацю.  Його історична обізнаність  і  розповіді  захоплюють   і дітей ,  і дорослих.