Неймовірні села України. Білозір’я

Дата: 13.05.2017 11:56

В рамках всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017», спеціалістом відділу економічного розвитку та інвестицій Виконавчого комітету Білозірської сільської ради Фатенком Володимиром Миколайовичем було заповнено та відіслано  анкету села-претендента на  Онлайн-ресурс AgroPortal.ua.

Головною вимогою конкурсу - коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Особливістю Білозір’я, що відрізняє його від інших населених пунктів є те, що й до сих пір село, як і в устрої українського козацтва поділено на сотні, яких налічується 24. Жителі села більше орієнтуються по назві сотні, ніж по назві вулиці. До анкети села претендента додане відео, яке можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_IHBrT4ULUk у відеохостингу YouTube, або на Фейсбуці.