Семінар-діалог «Реформування первинної медицини – перші кроки нових територіальних громад»

Дата: 09.03.2017 11:08

6-7 березня 2017 року в м. Харкові відбувся семінар-діалог «Реформування первинної медицини – перші кроки нових територіальних громад».

Харківський регіон розпочав цю реформу ще з 2014 року. Це був один із перших пілотних проектів в Україні.

Представляла свій регіон Тетяна Черевань, головний лікар Центру ПМСД м. Чугуєва.

Присутніми на семінарі були заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, який відповів на ряд запитань стосовно реформування первинної медицини; Вольфганг Мьоссінгер, генеральний Консул Федеративної Республіки Німеччини, Бенедикт Херрманн, представник Групи підтримки України в Єврокомісії.

На заході були присутні представники із 18 областей України.

Нашу громаду представляли Грищенко І.А., заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я та Коваленко А.Г., головний лікар КЗ «Центру ПМСД». Працювали в групах над кейсами громад, прораховували бюджет сімейного лікаря у контексті реформи.

Відбувалися неформальні зустрічі, на яких ділились досвідом і вирішували проблеми кожного регіону.