Дата: 31.03.2017 10:38

Восени 2016 року стартував Всеукраїнський проект «Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу», метою якого є поєднання зусиль батьків, педагогів та громадськості для сприяння створенню комфортного та безпечного освітнього середовища для дітей в соціокультурному просторі.  Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. виборола місце на участь у проекті. У рамках проекту 33 учителі школи на весняних канікулах пройшли навчання на дистанційній платформі громадянської освіти ВУМ – онлайн. Педагоги отримали знання з таких курсів: «Вступ до медіації», «Стратегічне мислення», «Вступ до критичного мислення».

Бажаємо колегам успіхів у практичному впровадженні набутих знань, а сайту – нових творчих ідей та процвітання.