Відділ культури, туризму, спорту, сім’ї, молоді та з питань захисту прав дітей, відвідав Черкаський художній музей, де відбулася нарада

Дата: 17.02.2017 10:32

Відділ культури, туризму, спорту, сім’ї, молоді та з питань захисту прав дітей  відвідав Черкаський художній музей, де відбулася нарада з питань культури з метою координації основних напрямків роботи на 2017 рік.

На початку наради всім учасника було запропоновано відвідати виставку «За Волю, за кращу Долю… Третя річниця Майдану». Автор якої та керівник проекту – Олег Островський.

Під час наради піднімалися питання про декомунізацію, про оформлення музеїв, а саме зосереджували увагу на виставці присвяченій АТО. В ході дискусії всіх непокоїло, як буде працювати «культура» в громадах.

Після всього сказаного ми, представники Білозірської ОТГ, зробили висновок, що працюємо в правильному напрямку.