Близько 600 атовців працевлаштувалися через центри зайнятості

Дата: 30.11.2016 10:23

З початку 2016 року послугами центрів зайнятості області скористались майже 3 тис. демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. Про це інформує обласний центр зайнятості.

– За сприяння служби зайнятості 571 особа працевлаштована, – зауважив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко, – з них 27 отримали одноразово виплату допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

За його словами, ще 353 особам забезпечено тимчасову зайнятість. 138 осіб проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості. Після його закінчення 99% одразу були працевлаштовані, 2 особи отримали ваучер на навчання та 2 особи працевлаштовані за рахунок компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску.

Джерело: Черкаська ОДА