Зустріч в музеї

Дата: 10.04.2017 09:47

7 квітня Білозірський народний музей відвідали гості з Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, де навчався наш односельчанин, загиблий в АТО, Віктор Єременко. Представниками були: директор центру Дякон Віталій Максимович, заступник директора з виховної роботи Барановська Надія Анатоліївна, викладач історії Савіцька Валентина Миколаївна та студенти будівельного відділу.

Пошукова  група студентів збирає інформацію про загиблих в АТО студентів, які навчались в Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів для написання матеріалів про них.

В музеї для гостей була  представлена експозиція «В пам’яті нашій вони назавжди», присвячена загиблому в зоні АТО Віктору Єременко.

Зустріч відбулася в форматі спілкування. Вразила присутніх розповідь про нелегкі дитячі роки Віктора, про його родину, про патріотизм та добре чуйне серце. Студенти мали змогу потримати в руках особисті речі бійця-героя, відчувши його енергетику, дух патріотизму.

Зі своєї сторони гості з гордістю розповідали про роки навчання Віктора в їхньому закладі, про стосунки з товаришами, про заходи з патріотичного виховання.

По закінченню гості зробили невелику екскурсію вулицею В.Єременка, де мали змогу поспілкуватись з сусідами та знайомими нашого героя, відвідали його могилу.

Ми завжди будемо пам’ятати борців за єдність та незалежність України, бо найвищою нагородою для них є наша пам'ять.