В Черкаській області визначили 30 опорних шкіл

Дата: 23.12.2016 09:29

Наближення якісної освіти до школярів визначено пріоритетом галузі. Уже розроблені перспективні плани реорганізації освітнього процесу в умовах об’єднаних територіальних громад. Зокрема, в області визначили 30 опорних шкіл. Три вже працюють із цього навчального року в такому статусі – в Білозір’ї, Монастирищі та Городищі. Кожна з цих шкіл отримала понад 2,6 млн грн на покращення навчальної бази. Про це проінформував голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Ми розробили й ухвалили обласну програму «Інноваційні школи Черкащини» задля оснащення навчальних закладів по-сучасному, – розповідає голова Черкаської ОДА. – Продовжуємо започатковані раніше пілотні проекти. Приміром, із запровадження вивчення робототехніки у школах. До кінця року це буде вже в дев’яти школах. Загалом питанню інновацій у шкільній освіті ми приділяємо особливу увагу, як і національно-патріотичному вихованню дітей і молоді.

Джерело: Вичерпно