Милосердя

Дата: 20.01.2017 09:25

Новорічно – різдвяні свята наповнені чудом. Можливо, хтось мріє промодний телефон або одяг, можливо, хтось про родину, в якій буде тато і мама. А Білозірська громада разом з батьками звертається в молитві до Господа з проханням: зцілити нашого односельчанина, який у свої 16 років витримує стільки болю.  Працівниками Білозірської сільської ради було розставлено скриньки « Рука допомоги онкохворій дитині».

19 січня 2017 році були зібрані кошти із цих скриньок. Слова підтримки  та сума в розмірі 7 тисяч14 гривень була передана татові. Розуміємо, що це всього - на - всього краплина, але вона така необхідна.

Відділ культури та туризму, спорту, сім’ї, молоді та з питань захисту прав дітей вдячні всім білозірцям, які не стояли осторонь, а взяли участь в акції милосердя.