Міжнародний день рідної мови в Білозірській загальноосвітній школі І ступеня

Дата: 22.02.2017 09:01

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Історія свята, на жаль, має трагічний початок. В 1952 році 21 лютого в Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти заборони використання бенгальської мови. Аж у 1999 році на конференції ЮНЕСКО  було прийнято Міжнародний день рідної мови. В Україні цей день відзначають з 2000 р.

В Білозірській загальноосвітній школі і ступеня 21 лютого відзначався день рідної мови – це свято стало можливим завдяки учням 4 класу та їх класного керівника Бас Т.Ф. Красиві пісні нашою мелодичною мовою, чудові, поетичні вірші Шевченка, Ліни Костенка, Ольги Яворської, Л.Українки створили чудову атмосферу родинного свята. Крім того вся малеча з радістю показувала знання українського прислів’я та приказок. Свято вдалося.

Людині визначено Богом місце народження, країна, небо ; вона не може нічого того поміняти. А якщо щось із того призначеного їй, поміняє, то не на краще, бо чуже ніколи не буває кращим. І куди б ти не пішов – твоя Батьківщина, земля твоя, твоя мова, твій народ завжди будуть з тобою.