До уваги водіїв

Дата: 06.01.2017 09:00

На Черкащині з 6 січня очікується різке похолодання зі снігопадами. За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, у зв’язку з вторгненням арктичного повітря та активізацією південних циклонів 6-7 січня очікується ускладнення погодних умов: 6 січня очікується невеликий сніг, 7 січня – помірний сніг, вдень місцями сильний, на дорогах ожеледиця.

Крім того, в Черкаській області 6 січня очікується різке зниження температури: вночі та вдень до -10..-15 морозу, 7 січня вночі до -14..-19 морозу. Похолодання також супроводжуватиметься опадами у вигляді снігопадів, місцями з хуртовинами та посиленням вітру до 15-22 м/с. На дорогах місцями ожеледиця.

8-9 січня в Черкаській області утримається холодна погода з температурою вночі -15..-20 морозу, вдень -9..-14 морозу, проте опади послабшають і припиняться. На дорогах  – ожеледиця.

Джерело: Черкаська ОДА