День Гідності і Свободи

Дата: 22.11.2016 16:14

«Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко..

В рамках відзначення Дня Гідності і Свободи в загальноосвітніх навчальних закладах Білозірської сільської ради було проведено урочисті лінійки "День Гідності та Свободи", урок мужності,, Ті, хто прославили нашу землю ” , урок – реквієм ,, Герої не вмирають ”, усний журнал

,, Україна – територія гідності і свободи ”, години спілкування ,, Пам’ятаємо подвиг героїв Небесної Сотні ”, ,, Події, що змінили Україну ”, виставки малюнків ,, Пишаюся тобою Україно ! ”. Учні мали змогу взяти участь у загальносільському заході,, Майдан – шлях до свободи ” , де зустрілися з учасником АТО і Революції Гідності Половинкою А.М., вчителем історії Горбівненко О.А. та письменницею – аматором Запорожець В.Я.

Також цього дня відбулося покладання квітів до меморіальної дошки Героям Небесної Сотні.

Головною метою цих заходів було утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.