Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Порядок денний 29 сесії сьомого скликання Білозірської сільської ради 23 грудня 2016 року.

Дата: 13.12.2016 08:04
Кількість переглядів: 380

 1. Про сільський бюджету на 2017 рік.
 2. Про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2016 рік.
 3. Про внесення змін до рішеннясільської ради від 30.12.2015р.  №6-1/VІІ   «Про сільський бюджет  на 2016 рік».
 4. Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Білозірської сільської ради на 2017 рік.
 5. Про затвердження лімітів використання палива та лімітів споживання енергоносіїв по підрозділах.
 6. Про утворення цільового фонду при Білозірській сільській раді на 2017 рік та затвердження положення про нього.
 7. Про затвердження Програми «Про діяльність та утримання на території сільської ради голови громадського формування на 2017 рік».
 8. Про внесення змін до рішення сесії від 29 вересня 2016 року №24-27/VII «Про зміну назви ДНЗ Червона Шапочка».
 9. Про встановлення вартості харчування на одну дитину в день в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) загального типу розвитку «Червона шапочка» с. Білозір’яБілозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області, Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) загального типу розвитку  «Білочка»смт. ІрдиньБілозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
 10. Про затвердження батьківської плати в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) загального типу розвитку «Червона шапочка» с. Білозір’яБілозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області, Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) загального типу розвитку «Білочка»смт. ІрдиньБілозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
 11. Про звільнення від батьківської плати в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) загального типу розвитку «Червона шапочка» с. Білозір’яБілозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області, Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) загального типу розвитку «Білочка»смт. ІрдиньБілозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
 12. Про питання попередньої оплати.
 13. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 14. Про встановлення вартості харчування в загальноосвітніх школах.
 15. Про затвердження сільської Програми «Соціального захисту та допомог» на 2017 рік.
 16. Про затвердження сільської Програми «Екологія 2017».
 17. Про затвердження Програми «Сприяння розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік».
 18. Про затвердження Програми «Розвиток земельних відносин» на 2017 рік.
 19. Про затвердження Програми «Розвиток культури» на 2017 рік.
 20. Про затвердження сільської Програми «Реформування і розвитку сільського комунального підриємстваБілозірської сільської ради 2017 рік».
 21. Про затвердженнясільської Програми «Розвитоксоціальноїінфраструктури с. Білозір’я на 2017 рік.
 22. Про затвердження плану заходів щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів Білозірської сільської ради на 2017 рік.
 23. Про затвердженняПрограми «Обдарованідіти» на 2017 - 2021 роки.
 24. Про затвердження Програми «Шкільне харчування» на 2017 - 2021 роки.
 25. Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2017 - 2021 роки.
 26. Про затвердження Програми « Розвитку загальної середньої освіти » на 2017 - 2021 роки.
 27. Про затвердження графіка особистого прийому громадян.
 28. Про затвердження Програми про заходи з надання послуг по транспортуванню тіл померлих з місць виявлення на території Білозірської сільської ради на 2017 рік.
 29. Про затвердження програми організації та фінансування  у 2016 році громадських робіт.
 30. Про затвердження Програми організації харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл Білозірської сільської ради на 2017 рік.
 31. Про затвердження сільської  Програми « Реформування і  розвиток  КП ІрдинськеБілозірської сільської ради» на 2017 рік.
 32. Про змінуназви та затвердження статуту дошкільногонавчального закладу (ясла-садок) загального типу розвитку «Білочка» смт. ІрдиньБілозірськоїсільської ради Черкаського району Черкаськоїобласті у новійредакції.
 33. Про внесення змін до штатного розпису Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області на 2017 рік.
 34. Про надання надбавки працівникам Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області на 2017 рік.
 35. Про внесення змін до штатного розпису Ірдинського Будинку культури на 2017 рік.
 36. Про встановлення доплати за напруженість працівникам Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради на 2017 рік.
 37. Про встановлення надбавки педагогічним працівникам ЗОШ, педагогічним працівникам ДНЗ та бібліотекарям на 2017 рік.
 38. Про встановлення надбавки працівникам ДНЗ на 2017 рік.
 39. Про затвердження умов оплати праці головного лікаря Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області на 2017 рік.
 40. Про преміювання керівників установ Білозірської сільської ради.
 41. Про преміюваннясільського голови, першого заступника сільського голови, заступника сільського голови з питань  освіти та охорони здоров’я, старости смт. ІрдиньБілозірської сільської ради, секретаря сільської ради, виконавчого комітету Білозірської сільської ради.
 42. Про встановлення умов оплати праці сільському голові на 2017 рік.
 43. Про встановлення умов оплати праці першому заступнику сільського голови  на 2017 рік.
 44. Про встановлення умов оплати праці заступнику сільського голови з питань  освіти та охорони здоров’я Білозірської сільської ради, на 2017 рік.
 45. Про встановлення умов оплати праці секретарю сільської ради, виконавчого комітету Білозірської сільської ради, керуючому справами Білозірської сільської ради на 2017 рік.
 46. Про встановлення умов оплати праці старости смт. ІрдиньБілозірської сільської ради, на 2017 рік.
 47. Про затвердження штатних розписів працівників установ Білозірської сільської ради та положення про преміювання.
 48. Про внесення змін в рішення від 27.05.2015 року №93-7/VІ Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Білозірської сільської ради житлового будинку операторів ГРС по вул. Конєва, 1, с. Білозір’я Черкаського району Черкаській області.
 49. Про затвердження Положення Центру надання адміністративних послуг в новій редакції.
 50. Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг та перелік адміністративних та інших послуг в новій редакції.
 51. Про надання матеріальної допомоги учаснику АТО Куманьову Олександру Володимировичу.
 52. Про передачу майна в оперативне управління Комунальному підприємству Білозірської сільської ради.
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Бондаренко К.М.
 54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Радченко Л.І.
 55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Вовк В.К.
 56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Коваленку В.М.
 57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Божку В.П.
 58.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Ганжі Д.Д.
 59.  Про вилучення земельної ділянки у гр. Тупицького І.О.
 60. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 22.10.2015 року №110-10.
 61.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дунаєвій Л.М.
 62.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мущенку М.А.
 63.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тупицькому І.О.
 64.  Про погодження переведення земельної ділянки в комунальну власність.
 65.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козиренку О.М.
 66.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Даценку О.І.
 67. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хирна О.В.
 68.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тарану В.М.
 69.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плаксію І.Ф.
 70.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кузенко О.К.
 71.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малєєву П.М.
 72. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Світличному П.І.
 73. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Качуру В.М.
 74. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шмиголю А.Г.
 75. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Радьку В.І.
 76. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прокопенку В.Г.
 77. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Столяру Ю.В.
 78. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демидюку Д.В.
 79. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нікітіну В.В.
 80. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дранці Д.М.
 81.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Козлюк Ф.О.
 82. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Якименку А.І.
 83. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жилі В.В.
 84. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Трохимчуку Ю.М.
 85. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коновалову А.І.
 86. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковтуну В.М.
 87. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сотула О.В.
 88. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравець А.С.
 89. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Килимнику Б.П.
 90. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазуру І.Л.
 91. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дунай Л.П.
 92. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаценку В.П.
 93. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравченку Ю.П.
 94.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулику В.М.
 95. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мислюку М.В.
 96. Про затвердження протоколу погоджувальноїкомісії з земельнихпитань за зверненням гр. Полтавець Г.Г.
 97. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Мастезі В.М.
 98. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Кулінічу М.Д.
 99. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах населеного пункту с. Білозір’я гр. Танцюрі О.М.
 100.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Божко В.М.
 101.  Про затвердження проекту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Басу М.М.
 102. Про наданнядозволущодозатвердження договору провідшкодування плати за землю з ФОП Попудрібко Л.М.
 103.   Про надання дозволу щодо замовлення виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слободянюк Н.П.
 104.  Про затвердження статуту Центру культури та дозвілля  Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області у новій редакції.
 105. Про внесення змін в штатний розпис Білозірської сільської ради.
 106. Про внесення змін в рішення №19-2/VII від 11 липня 2016 року «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження відповідного Положення на 2017 рік».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь