Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області»

Віра Ірина Іванівна, директор Комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг  Білозірської сільської ради  Черкаського району Черкаської області»

КОНТАКТИ:

Адрес: 19635, Черкаська область, Черкаський район, с. Білозіря, вул. Незалежності, буд. 168
Телефон:
E-mail:  40394168@ukr.net

Відповідно до рішення  сесії Білозірської сільської ради  №12-2/VII від 15.03.2016 року створено Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області (далі – Терцентр).

Основною метою діяльності Терцентру є сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які проживають на території України, а саме на території Білозірської об’єднаної територіальної громади на законних підставах, які перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги.

На надання соціальних послуг в Терцентрі мають право:

– громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

– громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

– сім’ї та молодь, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. №896.

Безоплатно в обсягах, визначених державними стандартами соціальних послуг, надаються:

– сім'ям, дітям та молоді, які знаходяться у складній життєвій ситуації;

– особам з числа випускників інтернатних закладів;

– дітям-сирітам та дітям, позбавленим батьківського піклування, осібам з їх числа, а також їх біологічним батькам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям та усиновлювачам;

– особам з інвалідністю;

– особам, які звільнилися з місць позбавлення волі;

– особам, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми, залучалися до найгірших форм дитячої праці;

– особам похилого віку, інвалідам, хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;

– особам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям, стихійним лихом, катастрофою і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

В структурі Терцентру функціонують два відділення:

1. Відділення соціальної допомоги вдома.
  2. Відділення допомоги для сім’ї, дітей та молоді.